+90 352 224 81 13
Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » HAKKIMIZDA » Personel

Personel

Ad Soyad Birim E-Posta Telefon
Bilgin Yazlık Genel Müdür bilgin@erciyesteknopark.com 0352 224 8112
Ahmet Hidayet Kiraz Genel Müdür Yardımcısı ahmetkiraz@erciyesteknopark.com 0352 224 8112
Sema Aslan Genel Müdür Yardımcısı sema.aslan@erciyesteknopark.com 0352 224 8112
Ali İhsan Yoğurt TTO Uzmanı / Proje Destek Birimi ihsan.yogurt@erciyesteknopark.com 0352 224 8112 (128)
Halil İbrahim Özer TTO Uzmanı / Üniversite Sanayi İşbirliği ibrahimozer@erciyesteknopark.com 0352 224 8112 (158)
Harun Karakoç TTO Uzman Yardımcısı /Sera Kuluçka Merkezi harun.karakoc@erciyesteknopark.com 0352 224 8112 (200)
Hayrullah Korkmaz Personel / Grafik Tasarım hkorkmaz@erciyesteknopark.com 0352 224 8112 (119)
Hülya Yücefaydalı TTO Uzmanı / Proje Destek Hizmetleri hulyayucefaydali@erciyesteknopark.com 0352 224 8112 (144)
İbrahim Gençarslan TTO Uzmanı / Uluslararası İlişkiler Birimi ibrahimgencaslan@erciyesteknopark.com 0352 224 8112 (132)
Mehmet Yağcıoğlu TTO Uzmanı /Sera Kuluçka Merkezi mehmet.y@erciyesteknopark.com 0352 224 8112 (117)
Mesut Aktekin TTO Uzmanı / Fikri Haklar Birimi +Kümelenme mesutaktekin@erciyesteknopark.com 0352 224 8112 (125)
Metin Er TTO Uzman Yardımcısı/ Üniversite Sanayi İşbirliği metiner@erciyesteknopark.com 0352 224 8112 (183)
Orbay Çağlayan Şimşek TTO Uzmanı / Üniversite Sanayi İşbirliği orbaysimsek@erciyesteknopark.com  0352 224 8112 (129)
Serap Kural TTO Uzmanı / Kurumsal İletişim Birimi serap.kural@erciyesteknopark.com 0352 207 8112 (145)
Serhat Dalkılıç TTO Uzmanı / Fikri Haklar Birimi serhat@erciyesteknopark.com 0352 224 8112 (157)


ETTO tescilli bir Erciyes Teknopark A.Ş. markasıdır.